Půjčky na OP

a další půjčky

Půjčky pro dlužníky

Napsal admin • Kvě 24th, 2011 • Rubrika: Nezařazené

Půjčky pro dlužníky jsou půjčky pro lidi, kteří jsou již zapsáni v registru dlužníků a chtějí si přesto vzít další půjčky či úvěr. Půjčky pro dlužníky poskytují výhradně nebankovní společnosti. Jedná se obvykle o hodně rychlé půjčky, mnohdy poskytované přes internet.

Zápis v registru kvůli předchozí půjčce

Pokud jste měli půjčku a řádně jste ji nespláceli, tak jste se dostaly do negativní části registru dlužníků. A kdo je v registru dlužníků už nemá šanci získat žádnou půjčku u banky a musí se obracet na nebankovní společnosti. Registr dlužníků si zřídily finanční instituce, aby se tak bránily před problémovými klienti. V registru jsou zaznamenány všechny důležité údaje o vašich předchozích úvěrech, půjčkách či kreditních kartách.

Půjčky pro dlužníky od nebankovních společností

Půjčky pro dlužníky poskytují pouze nebankovní společnosti. Nebankovním společnostem nevadí, že již máte záznam v registru dlužníků. Nebankovní společnosti se právě na takové lidi specializují. Jsou specialisté na půjčky bez prověřování registru dlužníků. Takový úvěr bez registru je pak pro každého.  Je třeba však počítat s tím, že u nebankovních společností jsou horší podmínky než u klasických bank. Ať už se jedná o roční úrok či RPSN.

Peníze můžete použít na cokoliv

Půjčky pro dlužníky se řadí mezi neúčelové půjčky, to znamená, že peníze z této půjčky můžete použít opravdu na cokoliv. Můžete tedy zaplatit starší dluhy nebo exekuce. Můžete si ale také koupit to co zrovna potřebujete. Využití peňez je prostě na vás.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku