Půjčky na OP

a další půjčky

Půjčky pro cizince

Napsal admin • Kvě 24th, 2011 • Rubrika: Nezařazené

Půjčky pro cizince jsou půjčky určené cizincům, kteří přicestovaly do České republiky. Půjčky pro cizince poskytují u nás jak klasické banky, tak nebankovní společnosti a soukromé osoby. I cizinci mají velkou šanci získat půjčku.

Cizinci v České republice

Do České republiky se stěhuje stále více cizinců různých národností. Nejvíce je u nás Slováků, Romů, Vietnamců, Ukrajinců, Moldavanů a Němců. Tito lidé přijedou do České republiky a často mají sebou málo peňez a tak by také chtěli využít nějaké půjčky pro cizince. Cizinci to však mají o něco těžší než lidé žijicí v České republice. Půjčky pro cizince však nabízí jak banky, tak nebankovní společnosti. Postupně se dozvíte více informací o půjčkách pro cizince.

Bankovní půjčky pro cizince

Půjčky pro cizince od bank často vyžadují abyste měli v České republice zařízený trvalý pobyt. Musíte také prokázat, že máte stálou práci v České republice. Pokud tyto dvě podmínky splníte, tak máte velkou šanci, že banky vám nějakou půjčku poskytnout. Banky mají vždy nejvýhodnější půjčky a proto je dobré si vždy nejprve obracet na banky a až v případě neúspěchu na nebankovní společnosti a firmy z nebankovního sektoru. U bank také nesmíte mít záznam v registru dlužníků.

Nenankovní půjčky pro cizince

Půjčky pro cizince od nebankovních společnosti využijí především lidé, kteří z nějakých důvodů neuspěli u klasické banky a tak se musí obracet na různé nebankovní společnosti. Nebankovních společností je v České republice opravdu hodně, a je dobré odělit ty dobré od těch špatných. U nebankovních společností mají šanci i lidé bez příjmů nebo lidé, kteří mají negativní záznam v registru dlužníků. Je však třeba počítat s tím, že to nebude žádný nejvýhodnější úvěr.

Pozor na rozhodčí doložky

U nebankovních společnosti si dejte pozor na znění písemné smlouvy, často se tam objevují různé rozhodčí doložky. Rozhodčí doložka znamená, že v případě sportu se nemůžete obráti na normální civilní soud, ale váš spor bude rozhodovat rozhodce. Rozhodce často bývá nějak zpřízněný z nebankovních společností a proto rozhoduje v její prospěch. Dejte si tedy na to dobrý pozor !Štítky: , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku