Půjčky na OP

a další půjčky

Půjčky do výplaty

Napsal admin • Kvě 24th, 2011 • Rubrika: Nezařazené

Půjčky do výplaty je většinou v podobě SMS Finské půjčky a poskytují jí hlavně nebankovní společnosti a firmy. Jedná se o velmi rychlou půjčku, která je poskytovaná přes internet.

Když dojdou peníze ještě před výplatou…

Půjčky do výplaty využívají lidé v případě, že jim dojdou jejich vlastní peníze před jejich další výplatou. Hodně lidí neumí se svými peňezi pořádně hospodařit. Hodně lidí tedy utratí většinu peňez hned po výplatě a na konci měsíce jim už nezbývají vůbec žádné peníze. Právě pro tyto lidi vznikly různé půjčky do výplaty. Jedná se o krátkodobé půjčky poskytované maximálně na 1 měsíc. Kdy půjčku v pohodě splatíte ze své další výplaty.

SMS půjčky do výplaty

SMS půjčky do výplaty (docela častý je i název finská půjčka) jsou v České republice stále více oblíbené. V Česku tuto půjčku poskytuje Finská společnost Ferratum. Peníze z této půjčky musíte splatit již do 21 dní. Za každých půjčených 1 000 Kč zaplatíte úrok ve výši 250 Kč. Můžete si vzít půjčku od výše 1 000 Kč až do výše 10 000 Kč. Noví žadatelé si mohou u Ferratum vzít půjčku pouze ve výši 1 000 Kč nebo 2 000 Kč. Tato první půjčka jim bude zaslána pomocí poštovní poukázky, aby se prověřila vaše totožnost. Případně další půjčky by vám chodily již na váš bankovní účet.

Žádost o SMS půjčku do výplaty:

Jiné půjčky do výplaty

Půjčky do výplaty si však můžete vzít i v podobě klasických nebankovních půjček. Jedná se o rychlé nebankovní půjčky o které si většinou také můžete zažádat přes internet. Mnohdy nebankovní společnosti ani neprověřují jestli jste v registru dlužníků. Ale mnohdy chtějí přinést potvrzení o výši vašich příjmů. Toto potvrzení vám vydají ve vašem zaměstnání.Štítky: , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku