Půjčky na OP

a další půjčky

Půjčky do 5 000 Kč

Napsal admin • Kvě 24th, 2011 • Rubrika: Nezařazené

Půjčky do 5 000 Kč jsou malé půjčky, které využivají lidé zejména v případech, že jim docházejí peníze před výplatou. A tuto půjčku pak rovnou splatí ze své další výplaty. Jedná se o velmi rychlé půjčky poskytované přes internet.

Peníze před výplatou

Z posledních průzkumů vyplývá, že většina lidí v ČR má nedostatečnou finanční gramotnost. Z toho vyplývá, že také neumí hospodaři se svými peňezi, které si vydělají ve svém zaměstnání. Někteří lidé svoji výplatu prohýří hned po výplatě. A před další výplatou jim pak nezbývají skoro žádné peníze a nemají doslova co jíst. Tito lidé se pak berou různé půjčky do 5 000 Kč od nebankovních společností a firem.

Nebankovní půjčky do 5 000 Kč

Tyto malé půjčky do 5 000 Kč poskytují téměř vždy malé nebankovní společnosti. U bank je na tyto případy lepší využít kreditní kartu nebo kontokorent. Půjčky do 5 000 Kč nabízejí jak velké a zavedené nebankovní společnosti, tak malé neznámé nebankovní společnosti. Vždy je jistější a dle mě i lepší se obracet na ty větší nebankovní společnosti. Při výběru nebankovní společnosti hledejte zkušenosti předchozích klientů.

SMS půjčky do 5 000 Kč

SMS půjčky do 5 000 Kč jsou vyřizovány velmi rychle a můžete si o ně zažádat buď pomocí SMS zprávy nebo jednodušše přes online formulář. Jedná se o krátkodobé půjčky, které musíte vrátit již do 21 dní. Úrok je nastaven tak, že za každých půjčených 1 000 Kč zaplatíte úrok ve výši 250 Kč. Můžete si půjčovat částku od 1 000 Kč až do výše 10 000 Kč. Noví klienti však mohou zažádat maximálně o 1 000 Kč nebo 2 000 Kč. A peníze vám poprve přijdou pomocí poštovní poukázky, podruhé vám již přijdou na váš bankovní účet u vaší banky.

Žádost o SMS půjčky do 5 000 Kč:

Klasické půjčky do 5 000 Kč

Nebankovní společnosti samozřejmě poskytují i klasické půjčky do 5 000 Kč. Stačí zajít do nějaké nebankovní společnosti a oni vám takovou půjčku moc rádi poskytnou. Jen je třeba počítat s vyššími ročními úroky a celkově horšími podmínkami.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku